ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

II Samorządowa Konferencja Klimatyczna - zaproszenie (18506)

2015-05-05

Drukuj
galeria

Logo projektu DOKLIP

Instytut na Rzecz Ekorozwoju i Związek Powiatów Polskich zapraszają na II Samorządową Konferencję Klimatyczną, która odbędzie się 18-19 maja w Warszawie. Będzie ona podsumowaniem projektu Dobry Klimat dla Powiatów, który był prowadzony przez organizatorów w ciągu minionych pięciu lat przy współudziale brytyjskiej organizacji Community Energy Plus.

Pierwszego dnia uczestnicy spotkają się w Centrum Konferencyjnym na ul. Bobrowieckiej 9, natomiast drugiego dnia w siedzibie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

Projekt Dobry Klimat dla Powiatów miał na celu aktywne zaangażowanie polskich samorządów w działania prowadzące do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych i podjęcia działań służących lepszej adaptacji do zmian klimatu. Celem projektu było też stymulowanie praktycznych inicjatyw i inwestycji na szczeblu lokalnym nakierowanych na ochronę klimatu i adaptacje do jego zmian.

II Samorządowa Konferencja Klimatyczna będzie okazją pozwalającą nie tylko na podsumowanie projektu, ale przede wszystkim pozwoli na zastanowienie się, jakie działania należy podejmować, aby pięknego świata wystarczyło nie tylko nam, ale także następnym pokoleniom.

Do udziału w tym wydarzeniu organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych tą tematyką, zarówno władze samorządowe gmin, powiatów, województw, jak i pracowników administracji publicznej, działaczy organizacji pozarządowych oraz instytucji okołobiznesowych.

Poniżej zamieszczamy do pobrania program spotkania i formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zapewniają nocleg.

 

                                


Pliki do pobrania


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej