ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Poradnik »

Szkoła Trenerów dla Dobrego Klimatu – nowy edukacyjny projekt Pracowni (16236)

2013-09-29

Drukuj

Szkola-Trenerow-dla-Dobrego-KlimatuRusza rekrutacja do nowego edukacyjnego projektu Pracowni –  Szkoła Trenerów dla Dobrego Klimatu. Jest to jedyna w Polsce oferta szkoły trenerskiej dla zwiększenia kompetencji zawodowych trenerów/edukatorów by przeciwdziałać negatywnym zmianom klimatu.

Uczestnicy Szkoły Trenerów dla Dobrego Klimatu zdobędą szeroką wiedzę na temat zjawisk związanych z ochroną klimatu: zagrożeń i wpływu człowieka na zmiany klimatu oraz sposobów przeciwdziavfłania tym zmianom. Szkolenie zawiera też elementy kształcące zawodowe umiejętności edukacyjno-interpersonalne (trenerskie), które są niezbędne do profesjonalnego prowadzenia warsztatów.

W sumie kurs obejmuje 216 godzin dydaktycznych.

Szkolenie skierowane jest do trenerów, edukatorów, instruktorów, nauczycieli i studentów, którzy pracują lub chcą pracować w obszarze edukacji ekologicznej.

Rekrutacja trwa do 11 października 2013 r., a zajęcia rozpoczną się dwa tygodnie później.

Szczegółowe informacje: pracownia.org.pl/aktualnosci.

Informacji udziela:
Diana Maciąga, e-mail: diana@pracownia.org.pl

Projekt "Edukacja zawodowa i obywatelska na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu" realizowany obecnie przez Stowarzyszenie Pracownia rzecz Wszystkich Istot jest współfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

źródło: Stowarzyszenie Pracownia rzecz Wszystkich Istot


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej