ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Poradnik »

Program "Energia Plus" wystartował (15868)

2013-06-28

Drukuj

Zarząd Fundacji Kapitał ogłasza rozpoczęcie programu "Energia Plus", skierowany do firm związanych z działalnością energii odnawialnych. Na podstawie otrzymanych informacji Zarząd Fundacji wyłania zwycięzców.

Program składa się z dwóch etapów.

W etapie I zainteresowane firmy osobiście zgłaszają chęć uczestnictwa poprzez wypełnienie dokumentów (otrzymanych z Fundacji).

W etapie II zakwalifikowane firmy uzupełniają ankietę.

W przypadku nie wyłonienia firm z I etapu, II etap nie dochodzi do skutku i tym samym program za rok 2013 zostaje zakończony.

Celem programu jest wyłonienie przez zarząd Fundacji maksymalnie 7 firm, które poprzez swoją działalność i prace wykażą się:

  • ogólnym dobrem w umacnianie energii odnawialnych,
  • zasadami etyki w prowadzeniu działalności energii odnawialnych,
  • prac mających na celu inwestowanie w energie odnawialne

Wyłonione firmy otrzymają:

  • tytuł firmy „ Energia Plus '' na rok 2013 rekomendowane przez Fundacje Kapitał w formie dyplomu
  • certyfikat firmy działającej na rzecz rozwoju energii odnawialnych.
  • umieszczenie firmy na stronie Fundacji Kapitał, jako firmy wspierane i spełniające kryteria programu „ Energia Plus ''
  • prawa do podawania informacji w środkach masowego przekazu o przyznaniu tytułu firmy "Energia Plus" na rok 2013

Termin przyjmowania wniosków:

I etap od 25.06.2013 do dnia 6.09.2013.

II etap od 13.09.2013 do dnia 18.09.2013

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienie dokumentów otrzymanych drogą mailową. Należy wysłać e-mail na adres: fundacjakapital@wp.pl z podaniem w tytule tematu "Energia Plus".

Zarząd Fundacji Kapitał w tajnym posiedzeniu wyłoni zwycięzców, o czym poinformuje zainteresowanych oraz ogłosi wyniki na swojej stronie internetowej www.fundacjakapital.eu jak i na swojej stronie na facebook: o I etapie do dnia 12.09.2013 oraz o II etapie do 20.09.2013. 

Dyplomy i certyfikaty zostaną wręczone do dnia 10.10.2013.

 

źródło: Fundacja Kapitał


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej