ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Poradnik »

Nowa ankieta "Pieprz i wanilia" (15899)

2013-07-06

Drukuj

pieprz waniliaKoalicja Klimatyczna zaprasza do głosowania w kolejnej edycji ankiety, w której wybierane są najlepsze i najgorsze wypowiedzi polityków na temat zmian i ochrony klimatu oraz związanej z nimi polityki energetycznej. Rozstrzygnięcie głosowania pod koniec wakacji!

Tym razem o zwycięstwo konkurują aż trzy wypowiedzi Premiera Donalda Tuska (w tym jedna ex aequo z prezesem Jarosławem Kaczyńskim), a w kategorii "Wanilia" o zwycięstwo konkurują wypowiedzi Waldemara Pawlaka, Marka Siwca i Cezarego Olejniczaka.

Głosować można poprzez stronę: www.koalicjaklimatyczna.org/ankieta2/

Wybierając najbardziej szkodliwe i przyjazne dla klimatu wypowiedzi polityków, Koalicja chce zwrócić uwagę na postawy uczestników debaty publicznej dotyczące kwestii zmian i ochrony klimatu, docenić mądre komentarze i napiętnować błędne.

Tutaj można zapoznać się z wynikami poprzedniej ankiety:
 
 
źródło: Koalicja Klimatyczna

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej