ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Poradnik »

Mobilna aplikacja podpowie jak ograniczyć zużycie energii w domu (16035)

2013-08-11

Drukuj

W ramach projektu Efficiency 2.1., zespół złożony z 12 partnerów reprezentujących 10 krajów europejskich będzie rozwijać bezpłatną aplikację na smartphony, która pomoże konsumentom w wyborze i użytkowaniu urządzeń zużywających energię elektryczną. Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii (FEWE), jeden z partnerów projektu zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże w zaprojektowaniu aplikacji.

"Naszym celem jest dostarczenie usługi jak najlepiej dostosowanej do potrzeb konsumentów. Jesteśmy zainteresowani poznaniem ich oczekiwań oraz wymagań dotyczących codziennych zakupów celem zaprojektowania użytecznej aplikacji" – informuje FEWE.

Krótka ankieta (jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut) jest dostępna pod adresem:
www.research.net/s/WSTWGSN

Wśród uczestników ankiety zostaną wylosowane nagrody (2 tablety o wartości 500 € każdy oraz 5 pakietów oświetlenia LED o wartości 100 € każdy).

Więcej informacji na temat inicjatywy na stronie: www.eaci-projects.eu

źródło: FEWE
www.fewe.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej