ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Co wiesz o certyfikatach energetycznych? Odpowiedz i wygraj (16384)

2013-11-03

Drukuj

VII konkurs leadW listopadzie na łamach "Energooszczędnych 4 kątów" zajmować będziemy się świadectwami charakterystyki energetycznej budynków, czyli tzw. certyfikatami energetycznymi. Po zapoznaniu się z materiałami, które przygotowaliśmy w ramach tego bloku tematycznego, koniecznie sprawdźcie swoją wiedzę w konkursie!

W tym miesiącu nagród mamy wyjątkowo dużo. W skład każdego z dziesięciu zestawów wejdą bowiem aż trzy upominki. Ekran zagrzejnikowy i uszczelka pod drzwi sprawią, że ciepło nie będzie uciekało z pokoju przez szparę przy wejściu oraz przez ścianę za kaloryferem. Ekran ponadto odbijał będzie ciepło z powrotem do wnętrza. Trzecim energooszczędną nagrodą jest lampka solarna do przylepienia na szybę. Do działania się wystarczy jej tylko trochę światła słonecznego, choćby tego jesiennego czy zimowego.

lampa solarna

Między innymi taką niepotrzebującą żadnych baterii lampkę solarną można wygrać w listopadowym konkursie "Energooszczędnych 4 kątów"

Jak zdobyć te upominki? Po pierwsze, za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie www.chronmyklimat.pl/4katy-konkurs, należy odpowiedzieć na pytania związane z listopadowym blokiem tematycznym. Czym jest świadectwo charakterystyki energetycznej budynku? Co w nim znajdziemy? Ile jest ważne i do kogo możemy się zwrócić z prośbą o jego przygotowanie? Po drugie trzeba wymyślić hasło związanego z aktualnym tematem. A po trzecie – podać nam adres e-mail, na który prześlemy link aktywacyjny (bez kliknięcia w niego Wasze odpowiedzi do nas nie dotrą!), a który później być może posłuży nam również do poinformowania do wygranej.

Nowy konkurs na naszych stronach już od 4 listopada! Zapraszamy do udziału.

 

Urszula Drabińska
chronmyklimat.pl/4katy
Energooszczędne 4 kąty


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej