ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

09.01.2019 Kraków - Spotkanie informacyjne „Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych mieszkaniowych – pożyczka unijna na efektywność energetyczną” (20682)

2018-12-21

Drukuj
galeria

09.01.2019 w Krakowie odbędzie się spotkanie dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, Towarzystw Budownictwa Społecznego (TBS), jednostek samorządu terytorialnego (JST) i podległych im podmiotów (jeśli inwestycja dotyczy budynków komunalnych zlokalizowanych na terenie Województwa Małopolskiego), które chcą realizować przedsięwzięcia podnoszące efektywność administrowanych przez nie budynków. 

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione zasady ubiegania się o środki na termomodernizację, zastosowanie odnawialnych źródeł energii czy wymianę źródeł ciepła w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych.

Przekazane też będą informacje kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki oraz jakie dokumenty trzeba przygotować. W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z przedstawicielami funduszu pożyczkowego oraz wnioskodawcami, którzy już uzyskali wsparcie. 

Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja poprzez wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 7 stycznia 2019 r. do godz. 14.00.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu, organizator prosi o zgłoszenie tego faktu najpóźniej do 8 stycznia 2019 r. do godz. 12:00. Można to zrobić dzwoniąc pod nr (12) 616 0 616 lub pisząc maila na: fem@umwm.pl.

Dokładny adres: Kraków, ul. Wielicka 72 B (wejście od ul. Dworcowej), I piętro, sala 106

Szczegóły i możliwość rejestracji na https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-informacyjne-gleboka-modernizacja-energetyczna-budynkow-wielorodzinnych-mieszkaniowych-pozyczka-unijna-na-efektywnosc-energetyczna

źródło: www.rpo.malopolska.pl


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej