ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

„Ochrona klimatu w mojej okolicy” – internauci głosują (19458)

2016-05-09

Drukuj
galeria

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą i różnorodną bazą działań na rzecz klimatu i zagłosowania na swoich faworytów!

Turbiny wiatrowe, panele i kolektory słoneczne, domy efektywne energetyczne, ekologiczny transport i wiele innych pomysłów na ochronę klimatu znaleźli w swojej najbliższej okolicy uczniowie szkół gimnazjalnych, którzy wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Instytut na rzecz Ekorozwoju w ramach projektu Klimapolka. Każde działanie zostało przedstawione w inny sposób – są filmy, prezentacje, wycinki z gazet i reportaże.

Zgodnie z Regulaminem konkursu "Ochrona klimatu w mojej okolicy", nagrody główne zostaną przyznane pracom wybranym przez powołaną w tym celu przez Instytut na rzecz Ekorozwoju Komisję Konkursową. Komisja oceni zawartość merytoryczną i zgodność z tematem konkursu, innowacyjność i kreatywność podejścia do zagadnienia, a także jakość oraz estetykę wykonania pracy.

Niezależnie od wyboru Komisji Konkursowej, przyznane zostaną również trzy wyróżnienia. O tym, kto je otrzyma możesz zdecydować również Ty! W dniach 6.05-16.05 trwa głosowanie internetowe. Członkowie trzech zespołów, których prace uzyskają największą ilość głosów otrzymają nagrody dodatkowe w postaci albumów przyrodniczych i pamiątkowych dyplomów.

Zachęcamy do zapoznania się z tą ciekawą i różnorodną bazą działań na rzecz klimatu znajdującą się TUTAJ i zagłosowania na swoich faworytów!

Za wszystkich uczestników konkursu trzymamy kciuki!

Regulamin konkursu dostępny jest pod linkiem: www.chronmyklimat.pl/klimapolka


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej