ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Jeszcze tylko do 4 maja można zgłosić pracę konkursową (19429)

2016-04-29

Drukuj
galeria

Do wygrania atrakcyjne nagrody – tablety dla wszystkich członków zespołu i urządzenie wielofunkcyjne dla szkoły!

Zadanie polega na zlokalizowaniu, w swojej najbliższej okolicy, przykładu działań umożliwiających oszczędzanie energii lub instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, czyli np. słońce, wiatr, wodę, ciepło ziemi.

Następnie należy przygotować atrakcyjną dokumentację dobrego przykładu i zarejestrować ją na naszym portalu – chronmyklimat.pl/klimapolka.

Zachęcamy do kreatywności – zabawcie się w fotoreportera, filmowca, redaktora gazety, grafika, plastyka, poetę. Wasza praca musi być zauważona – musi się wyróżniać! Niech będzie ciekawa, oryginalna, zabawna, atrakcyjna, pomysłowa. Mogą to być zdjęcia, fotoreportaże, grafiki, filmiki, albumy plakaty, eseje, opowiadania, wiersze. Pamiętajcie jednak, że prace będą składane poprzez portal internetowy , więc w ostatecznej wersji muszą być w pliku elektronicznym.

Do wygrania wspaniałe nagrody – tablety dla członków zwycięskiego zespołu i nauczyciela prowadzącego oraz wielofunkcyjna kserokopiarka dla szkoły!

Do udziału w konkursie zapraszamy kilkuosobowe zespoły uczniów szkół gimnazjalnych wraz z nauczycielem-opiekunem z województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego, łódzkiego i lubelskiego.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej