ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Informacja o zmianie w regulaminie konkursu (19306)

2016-03-09

Drukuj

Zapraszamy gimnazja do konkursu "OCHRONA KLIMATU W MOJEJ OKOLICY"! Wciąż można się zgłaszać - przedłużamy termin przyjmowania deklaracji udziału do 15 kwietnia br.

Informujemy, iż z dniem 09.03.2016 r. wchodzi w życie zmiana w regulaminie konkursu „OCHRONA KLIMATU W MOJEJ OKOLICY”. Przedłużyliśmy termin nadsyłania deklaracji udziału w konkursie do 15 kwietnia 2016 r.

Jednocześnie przypominamy, że konkurs trwa. A zasady są proste: należy w niedalekiej okolicy szkoły, miejsca zamieszkania zlokalizować przykład działań na rzecz ochrony klimatu. Może ono dotyczyć oszczędzania i poprawy efektywności użytkowania energii lub wykorzystania odnawialnych źródeł – np. siły wiatru, słońca, wody.

Zespół uczniów pod kierunkiem nauczyciela przygotowuje atrakcyjną dokumentację wybranego dobrego przykładu i rejestruje ją na portalu chronmyklimat.pl. Może to być fotoreportaż, wywiad, a nawet krótki filmik. Pokażcie nam, jak się u Was chroni klimat!

Czekają nagrody, m.in. wielofunkcyjna kserokopiarka dla szkoły i tablety dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Więcej informacji o konkursie TUTAJ

Ogłoszenie o zmianie regulaminu TUTAJ


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej