ChronmyKlimat.pl - Portal na temat zmian klimatu - Instytut na rzecz ekorozwoju


Aktualności

Gdzie szukać wsparcia na inwestycje w OZE (19851)

2016-11-03

Drukuj

Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy zapraszają na warsztaty poświęcone lokalnym korzyściom z polityki klimatycznej, które odbędą się 16 listopada 2016 r. w Warszawie.

Polityka klimatyczna i wynikająca z niej gospodarka niskoemisyjna to nie tylko inwestycje w skali kraju, to nie tylko hasła ekspertów ochrony środowiska i wytyczne Unii Europejskiej. To również działania, które można realizować lokalnie i czerpać z nich wymierne korzyści.

Mamy na to dowody – a raczej Wy je macie – w swojej okolicy.
Przyjdź na warsztaty, a pomożemy Ci je dostrzec!

Na warsztatach:

  • Zaprezentujemy technologie odnawialnych źródeł energii, które można stosować na skalę lokalną i indywidualną.
  • Powiemy jakie korzyści można czerpać z zastosowania technologii zwiększających efektywność energetyczną i które z nich najlepiej wybrać.
  • Pokażemy, gdzie szukać wsparcia dla realizacji tego typu przedsięwzięć. Nasi goście z Urzędu m.st. Warszawy opowiedzą o programie dotacji na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii dla osób indywidualnych oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.
  • Będzie okazja do rozmowy z praktykiem, który korzystając ze wsparcia finansowego oferowanego przez Urząd Miasta zamontował w swoim domu instalacje odnawialnych źródeł energii. Co więcej, nasz gość jest ekspertem ds. efektywności energetycznej oraz gospodarki niskoemisyjnej i opowie o swoich inwestycjach również od strony technicznej.

Warsztaty odbędą się 16 listopada 2016 r. w godz. 10.00 – 15.00 w sali konferencyjnej Państwomiasto, ul Andersa 29, Warszawa. 

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy do poniedziałku 14 listopada 2016 r. pod adresem e-mail: klimapolka@ine-isd.org.pl, tel. 22 851 04 04

Więcej informacji oraz program spotkaniu w zaproszeniu poniżej.

Mapa dojazdu do Państwamiasta jest dostępna TUTAJ. Sugerujemy dojazd komunikacją zbiorową (tramwaje wzdłuż ul. Andersa - najbliższy przystanek Muranowska - 3 przystanek od stacji metra Ratusz Arsenał) - ograniczona liczba miejsc parkingowych na płatnych parkingach wzdłuż ulic.


Pliki do pobrania


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej