więcej


Inicjatywy lokalne

Poznaj największą domową instalacje OZE w zachodniopomorskiem! (20981)

2019-10-03

Drukuj
galeria

Czy wiesz, że w gminie Dobra, w powiecie łobeskim znajduje się największą domowa instalacja odnawialnych źródeł energii w województwie zachodniopomorskim? Nie! Czas najwyższy to zmienić.

Na warsztacie w dniu 25 października 2019 roku w sali posiedzeń Rady Gminy Dobra (powiat Łobeski) - Hala Sportowa, ul. Strażacka 3, masz na to szansę. Tajniki działania swojej instalacji, na którą składają się panele fotowoltaiczne, instalacja grzewcza oraz zmodernizowany dom zdradzi sam właściciel instalacji. Warsztat rozpoczyna się o godzinie 14:00.

Jeśli wciąż zastanawiasz się czy kupić, czy nie kupić instalację OZE na potrzeby twojego domu, przyjdź na nasz warsztat. Zapoznasz się z aktualnym systemem wsparcia dla domowych wytwórców energii w Polsce oraz możliwościami dofinansowania swojej inwestycji. Wydarzenie jest bezpłatne dla każdego po zarejestrowaniu się poprzez stronę internetową: https://www.pine.org.pl/warsztaty-oze/.

Wydarzenie sfinansował dla Ciebie Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020. Jest to część projektu pt.: „Polityka klimatyczna szansą dla województwa zachodniopomorskiego. Jak ją wykorzystać?” realizowanego przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju oraz Fundację Baltic Natura.

Jest to część cyklu warsztatów, które odbędą się jeszcze w następujących miejscach:

Karlino, Sarbinowo, Szczecin, Szczecinek, Czaplinek, Tarnowo i Pyrzyce.


Udostępnij wpis swoim znajomym!Podobne artykuły


Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej