więcej


Energetyka

Jaką energetykę warto dotować? Zapis debaty (20177)

2017-07-07

Drukuj
galeria

Zapraszamy do zapoznania się z zapisem debaty online „Jaką energetykę warto dotować?”, która odbyła się 28 czerwca 2017 roku.Debata jest drugą częścią cyklu nawiązującego do "Atlasu węgla", publikacji Fundacji im. Heinricha Bölla, przedstawiającej aspekty społeczne, ekonomiczne oraz klimatyczne związane z wykorzystaniem węgla w energetyce.

W czerwcowej debacie wzięli udział: Ewaryst Hille, niezależny ekspert współpracujący z Instytutem na rzecz Ekorozwoju, Beata Wiszniewska - dyrektor generalna Polskiej Izby Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej, Andrzej Bućko - prawnik i ekspert ds. rynku energii oraz Paweł Smoleń - Przewodniczący Rady Nadzorczej think tanku Forum Energii. Spotkanie poprowadził Bartłomiej Derski, redaktor portalu WysokieNapięcie.pl, patrona medialnego debaty.


Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opinią
Portal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej