więcej


Debata "Efektywność podstawą bezpieczeństwa energetycznego Polski. Rola państwa i biznesu" (11801)

2010-11-04

Drukuj
img style='float:left; margin: 0 6px 6px 0;'Koalicja Klimatyczna zaprasza na debatę "Efektywność podstawą bezpieczeństwa energetycznego Polski. Rola państwa i biznesu". Debata odbędzie się 10 listopada (środa) w Warszawie. Debata organizowana przez Koalicję Klimatyczną ma być wymianą informacji na temat możliwości zwiększania efektywności energetycznej przy obecnych uwarunkowaniach politycznych, prawnych i administracyjnych oraz potrzeby niezbędnych zmian tych uwarunkowań.
Debata odbędzie się 10 listopada, środa, w godz. 9.30 - 16.30 w Centrum Zielna (ul. Zielna 37, Warszawa).

Efektywność energetyczna jest narzędziem ograniczającym negatywny wpływ na środowisko i zmniejszającym koszty działalności gospodarczej, co jest coraz częściej doceniane przez środowiska biznesowe.
  • Czy efektywność energetyczna może być elementem bezpieczeństwa energetycznego Polski?
  • Jak osiągnąć wzrost efektywności energetycznej 2,5% rocznie w Polsce?
  • Jakie są bariery wzrostu efektywności energetycznej?
  • Jakie korzyści ekonomiczne przynosi państwu i przedsiębiorcom zwiększanie efektywności energetycznej?
Osoby zainteresowane udziałem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres: pkeom.org@gmail.com lub faksem: 22 827 33 70. Program debaty oraz towarzyszącej jej konferencji prasowej będzie dostępny wkrótce na stronie Koalicji Klimatycznej.

Formularz zgłoszeniowy

źródło: Koalicja Klimatyczna
www.koalicjaklimatyczna.org
 

Udostępnij wpis swoim znajomym!
Podziel się swoją opiniąZa treść materiału odpowiada wyłącznie Fundacja – Instytut na Rzecz EkorozwojuPortal dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada Fundacja – Instytut na Rzecz Ekorozwoju, poglądy w nim wyrażone nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej